Seznamte se s nabízenými službami k vaší svatební zakázce

Firma DortyDomu připravuje svatební dorty více než dvacet let. Za tu dobu prošly vývojem nejen dorty jako takové, ale zejména požadavky snoubenců, kterým se při výběru svatebního dortu snažíme vyjít maximálně vstříc. Nabídka www.svatebni-dorty.cz Vám umožní zorientovat se v možnostech nabídky velikostní, vzhledové,chuťové v klidu domova , nad výběrem poradit se s rodinou a přáteli.

K projednání zakázky Vás pozveme k osobní schůzce

Pro přípravu zakázky svatebního dortu zveme snoubence k návštěvě cukrárny, možná je i schůzka se specialistkou svatebních zakázek na domluveném místě dle Vašich požadavků. Přizpůsobení se Vašim časovým možnostem je samozřejmostí včetně sobot, nedělí a svátků.ochutnavka

Pro osobní schůzku připravíme ochutnávku Vámi preferovaných chuťových kombinací, ukázku dosud nezveřejněných nových realizací svatebních dortů ale zejména osobní poradenství a zodpovězení veškerých Vašich otázek, na něž jste nenašli na našich stránkách odpověď. Doporučíme Vám drobnosti a detaily stejně jako upozorníme na možná úskalí Vašeho výběru. Za roky praxe jsme se přesvědčili, že každá svatba má své specifikum a pozornost věnovaná výběru svatebního dortu, sladkého občerstvení, koláčků, výslužek se odrazí na celkové harmonii svatebního dne.

Pro preferovaný dort Vám připravíme propočet kapacity, případně upravíme velikost na Vámi požadovanou.

Při požadavku na originální návrh svatebního dortu bude se Vám věnovat designérka svatebních dortů-autorka zobrazených originálních realizací. Pro tyto dorty disponuje fotodokumentací celkového svatebního aranžma svateb s těmito  dorty, kdy budete mít možnost posoudit důležitost takto individuálně připraveného svatebního dortu.

Seznámíme Vás s nabídkou dalšího sladkého pohoštění na svatbu jako jsou cupcakes, svatební koláčky, svatební výslužky.

Možné je využít i nabízených termínů svatebních víkendů, které jsou rozšířeny o nabízené služby osvědčených partnerů-specialistů pro svatební den z oblasti gastronomie, floristiky ale i fotografie,videa, vizážistiky , u kterých se setkáte se stejně osobním přístupem

K objednanému svatebnímu dortu nabízíme

Doručení dortu po Praze zdarma v časovém rozmezí tří hodin, mimo Prahu doprava dle dohody.doprava

Dodání a instalaci na místo určení v požadovaném čase. Odpadá tak  zajišťování uskladnění dortu v místě hostiny, zpravidla v podmínkách negarantujících zachování dortu beze změn.

Instruktáž obsluze jak porcovat dort dle konstrukce a náplní dortu.

Veškeré nejedlé součásti dortu jako jsou podkladová plata, nosné konstrukce, nejedlé dekorace s možností zapůjčení oproti vratné záloze.

K vlastnímu odvozu svatebního dortu možnost zapůjčení termoboxu.