lunackovi

Vážená slečno Dezortová,

chtěla bych Vám tímto poděkovat za Vaše poradenské služby. Chválím svatební občerstvení a hlavně svatební dort! Pro všechny to bylo velké překvapení. Byl nádherný, chuťově výborný a barevně ladil.

Děkujeme!

Luňáčkovi

 

mirovstiKrásný večer,

chtěli bychom Vám z celého srdce poděkovat za opravdu velmi nádherný dort! Nejen, že vypadal opravdu skvěle, ale ta chuť… nepopsatelně vynikající!!!!!

Spousta lidí si brala kontakt na Vaší skvělou cukrárnu 🙂

Velmi děkujeme a posíláme pár fotek z našeho nejkrásnějšího dne 🙂

Michaela a Ondřej Mirovští.

 

 

cerniDobrý den, Petro,

Ještě jednou moc děkujeme za dort i za vaši trpělivost, když jsme dort vybírali a pak vše ještě nakonec změnili 🙂

Dort byl nádherný a výborný, stejně tak jako koláčky – nám i všem hostům moc chutnalo.

V příloze posílám pár fotek, pokud byste se chtěla podívat na video, tak tady je odkazhttp://www.weddingpictures.cz/  i když stránky určitě znáte 🙂

Ještě jednou díky a doufám, že se někdy uvidíme v cukrárně 🙂

Petra a Michal Černí

 

eliska-a-jiriDobrý den slečno Dezortová,

chtěli bychom Vám a celému týmu touto cestou velice poděkovat za úžasnou spolupráci v náš velký svatební den 24.5.2013.

Nejen že výzdoba, květiny a dort nádherně vypadali, ale ta úžasná chuť obou dortů – vynikající!! Musíme přiznat, že lepší dorty jsme nikdy nejedli a to nám potvrdila i většina hostů, která si báječnou chuť velice chválila!  Velký dík patří i pani floristce za veškeré květiny, ale hlavně za nádhernou svatební kytici, která byla všemi velice obdivovaná. Náš den se i díky Vám opravdu povedl 🙂 S obrovskou chutí se budeme do Vaší cukrárny rádi vracet.

Ještě jednou Vám všem z celého srdce mockrát děkujeme a posíláme pár foteček z našeho nejkrásnějšího dne.

S pozdravem Eliška a Jiří

 

kopeckaDobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala za nááádherný a hlavně chuťově výborný svatební dortík, který korunoval naši svatební hostinu 25.8.2012

Nakonec byl větší zájem o pistáciový dort nežli o ten jogurtový s ovocem…k našemu velkému překvapení ;-))) Ale obě příchutě všichni moc chválili!!!

V příloze posílám fotečky, kdyby jste chtěla použít pro další případné zájemce.

Děkuji a přeji hezký den a spoustu spokojených zákazníků!!! My vás budeme jen  jen doporučovat 😉

Petra Kopecká (Cachová)

 

veringeroviVážená slečno Petro,

předně Vás velice zdravíme a pevně věříme, že se daří jak Vám samotné, tak Vašemu podnikání i personálu.

Je neskutečné, jak ten čas letí, ale již za pár dní tomu bude rok, co jste nám pomohla navrhnout a doladit důležité „maličkosti“ týkající se naší svatby na Spiritce, dne 20.7.2012

Častokrát na Vás myslíme /nejen v tomto období/, a kdyby bylo na mě, čas bych posunula zpátky, a celý kouzelný den (veškerá společná setkání, též návštěvy u sl. Moniky Marčanové + přípravy) prožila znovu!!

…ještě nyní se nám chuťové buňky rozehrávají všemi nejlíbeznějšími tóny, když si vzpomenu na nepřekonatelný dort z Vaší úžasné cukrárny…

Takže i po roce PETRO a MONI PŘEVELKÉ DÍKY !!!

Se zasněným pozdravem

Miluše a Jaroslav Veringerovi (Heynová)

 

veprekoviVážená paní magistro,

dovolte, abychom Vám upřímně poděkovali za svatební dort, který jste nám připravila na svatbu v hotelu S.E.N. dne 14.06.2013. Jsme velice rádi, že to, co jsme vzájemně dohodli bezchybně zafungovalo, po estetické stránce byl dort přesně takový, jaké byly naše představy a po chuťové stránce naše očekávání vysoce předčil a ač nebylo možné si na cokoliv stěžovat z hlediska chutí a množství lahodných pokrmů, dort byl skutečně „cr`eme de la cr`eme “ celé svatby.

Přejeme Vám radost z podnikání a hodně podobných úspěchů,

Šárka a Jiří Vepřekovi

 

zavadilovi

 

Dobrý den Petro, chtěli bychom Vám moc poděkovat za svatební dort, který jste připravili na naší svatbu dne 11.9.2010.Dort byl naprosto úžasný. Všichni ho velmi chválili a nezůstal ani drobeček. Jěště jednou děkujeme za perfektní servis.

Zavadilovi-Vilímková

 

 

sigmundoviDobrý den paní Dezortová,

Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za ochotu a perfektní služby, poskytnuté při přípravách naší svatby v hotelu Sen.

Tyto jsme ocenili o to více, že většinu příprav bylo s Vámi možné dohodnout prostřednictvím e-mailu a díky Vaší profesionalitě byl výsledek úžasný.

Sigmundovi

 

 

 

mihalikovaDobrý den,rádi bychom vám opětovne poděkovali za uskutečnění naši svatební zakázky a za vaši nabídku v podobě dortu na 1. výročí svatby.Je to opravdu příjemná pozornost od vás.

Služby a poradenství sl. Petry byli skvělé,je to profesionál na svém míste.Skvěle nám poradila nejen se složením dortu a s náplní,ale i s minidortíkama-cupcakekama.Vzhled dortu byl výbornou ukázkou naši představy,která se stala realitou.Vřele bych doporučila vaše služby nejen pro chut dortu,kterou si všichni svatebčani chválili,ale i pro vaši kreativitu.

V dalším mailu vám zašlu svateb. foto o které jste žádali.

S pozdravem Lucia Mihaliková(Kadlecová)