Firma DortyDomu se specializuje na výrobu dortů více než třicet let, v Praze své výrobky nabízí ve firemní cukrárně.

Majitelka se osobně věnuje vývoji receptur, využití nových technologií a surovin, výroba tak pružně reaguje na trendy v cukrářské výrobě i poptávku a chutě zákazníků.

Svatební dorty, které představují vrcholné umění každé cukrárny, vyžadují specializaci v tomto směru. Právě touto cestou se rozhodla vydat při pokračování v rodinné firemní tradici svatební specialistka Mgr.Petra Dezortová. Mnohaleté zkušenosti s cukrářskou výrobou a designérské schopnosti zúročuje více než pět let při naprosto individuálním přístupu k přípravě svatebních zakázek. Svatební zakázce se osobně věnuje od prvního jednání se snoubenci, přes přípravu návrhu, dohled nad výrobou dortu, až po jeho instalaci na svatební tabuli.

Pro originální styl a design dortu sladěný k celé svatbě nabídne možnost vypracování návrhu vzhledu dortu dle Vaší představy. Při osobní schůzce doporučí ideální velikost, tvar i kombinaci náplní i nabídku následných svatebních maličkostí pro afterparty i výslužky hostům.

Většina z více než 400 zobrazených svatebních dortů v galerii byla připravena cukrářskou výrobou DortyDomu buďto na základě originálního návrhu svatební specialistky nebo za jejího přímého dohledu.
Bude nám potěšením rozšířit galerii i o Vás výjimečně překrásný svatební dort.

za cukrářskou výrobu DortyDomu.cz                                
Dana Dezortová